Audit Assistance Kft.
Az Audit Assistance Kft. 2002. óta kizárólag könyvvizsgálati szolgáltatásokat nyújt ügyfelei részére, többnyire nemzetközi tulajdonosi hátterű társaságok részére végezzük az auditokat. Munkatársaink között szoros az együttműködés a kitűzött feladatok végrehajtásában, olykor önállóan, olykor csapatmunkában végezzük el ügyfeleink igényeihez és elvárásaihoz igazodva a könyvvizsgálatokat. Fontos számunkra, hogy értéket teremtsünk és támogassuk a cégvezetőket és a számviteli szolgáltatókat a szakmai tapasztalatunkkal.

Könyvvizsgáló - manager

Főbb feladatok, munkák:

    • Magyar és nemzetközi tulajdonosú társaságok beszámolóinak könyvvizsgálata
    • Átalakulások könyvvizsgálata
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és idegen nyelven
    • Nemzetközi csoport riportok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség (számvitel szakirány, könyvvizsgálat)
    • Számviteli szakterületen eltöltött legalább 3 év szakmai gyakorlat
    • Angol és/vagy német nyelv aktív használata szóban és írásban
    • Kiváló kommunikációs képesség az ügyfelelekkel való kapcsolattartáshoz
    • Szakmai elkötelezettség, lelkiismeretesség
    • Mind önállóságra, mind csapatmunkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Könyvvizsgálói végzettség
    • Bejegyzett/szüneteltető könyvvizsgálói státusz
    • IFRS ismeret

Amit kínálunk:

    • Lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
    • Csapatmunka során a kollégákkal és az ügyfelekkel szorosan együttműködve magas szintű feladatok ellátása
    • Változatos és sokrétű munka a könyvvizsgálat területén
    • Szakmai továbbképzések
    • Könyvizsgáló jelöltek mentorálása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1042 Budapest, Árpád út 51.

Önéletrajz