IT support munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel.
Egy magyar központú multinacionális energetikai vállalat egy újonnan induló projektjéhez keresünk fiatalos, energikus IT support munkatársat. Ha magabiztosan használod az iOS rendszerű telefonokat, Windows rendszereket, és van már tapasztalatod támogatói területen, Téged is vár a csapat!

IT ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • iOS rendszerű telefonok konfigurálása
  • Az eszközökkel kapcsolatos ügyfélszolgálati bejelentések kezelése
  • Office 365 irodai szoftvercsomag alapszintű támogatása, felhasználói kérdések megválaszolása
  • Windows 10 rendszer konfigurálása, felhasználói kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Windows, Office 365, és iOS tudás
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, közvetlen csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • 12 hónapos határozott idejű szerződés
  • Kompetitív juttatási csomag

Munkáltató profilja:

    Partnercégünk Kelet-Közép-Európa egyik vezető integrált olaj- és gázipari vállalata, amely nagyméretű, koncentrált nemzetközi kutatási és termelési portfólióval rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.