Telemarketing International Kft. (TELEMARKETING INTERNATIONAL KFT)
  • A Mediashop Holding GmbH innovatív termékek fejlesztésével, és több csatornás értékesítési rendszerben történő értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Elért sikereinknek és az ezekkel összefüggő fejlődésnek köszönhetően, csapatunk erősítésére győri központunkba munkatárs jelentkezését várjuk.

  • Csatlakozzon hozzánk

    Import/Export manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Feladatok új termékek bevezetéséhez kapcsolódóan
      • Árurendelés lehívással külföldi és belföldi szállítóktól
      • Konténerek rendelése; koordinációja, vámügyintézése
      • Kapcsolattartás a külső raktárakkal, betárolási, kitárolási megbízások ügyintézése
      • Áruigény előrejelzés- forecast
      • Havi készlet összeállítása és továbbítása a könyvelésnek
      • Kapcsolattartás Key Account Managerekkel
      • Beérkező nagyker rendelések kezelése, ügyintézése
      • Fuvarszervezés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • kommunikációképes német és angol nyelvtudás
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
      • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
      • jó logikai készség
      • ügyfél központú szemléletmód, értékesítés orientáltság
      • megbízhatóság, rugalmasság, stressz tűrés
      • csapatmunkára való képesség, felelősségtudat
      • kezdeményezőkészség, szervezőkészség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • vállalatirányítási rendszer ismerete előny

    Amit kínálunk:

      • Érdekes és változatos feladatkör
      • Egy fiatal dinamikus csapat tagja lehet
      • Rugalmas munkaidő
      • Fix fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Külkereskedelmi bonyolító
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9028 Győr, Fehérvári út

    Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, kérem, küldje el magyar, angol és német nyelvű jelentkezését bérigénnyel együtt.