A Semmelrock Stein+Design Burkolatkő Kft., a Wienerberger-csoport tagjaként, 20 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Vállalatunk a térburkolat gyártás vezető piaci szereplője, két gyártóüzemmel és az egész országra kiterjedő értékesítési hálózattal rendelkezik.

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

keresünk ócsai központunkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • az értékesítési vezető, valamint értékesítési csapat munkájának támogatása
  • kapcsolattartás az külföldi és belföldi üzleti partnerekkel szóban és írásban
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • kalkulációk, kimutatások és prezentációk készítése
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint és Outlook)
  • precizitás, terhelhetőség, megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vállalatirányítási rendszer használatában tapasztalat (SAP)
  • hasonló munkakörben meglévő tapasztalat
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, prémium)
  • utazási költségtérítés
  • fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2364 Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky út 108.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.