Call center operátor

Láng Kft.

Budapest, XXI. kerület, Csepel

A Láng Kereskedelmi Kft.,
Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, CSEPELI munkavégzésre

CALL CENTER OPERÁTOR

munkatársat, aki szereti a pörgést és a színes feladatokat, valamint szívesen dolgozna egy összetartó csapatban!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, rendelések felvétele,
  • Segítségnyújtás megfelelő termékek kiválasztásában, szakmai tanácsadás,
  • Ajánlatkészítés,
  • Megrendelt termékek ügyfelekhez történő eljuttatásának megszervezése,
  • Kiszolgálási idő betartatása,
  • Kooperációs partnerektől történő árurendelés,
  • Reklamációs ügyintézés,
  • Napi statisztika, egyéb riportok készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Gépjármű alkatrész ismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook),
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Csapatmunka.

Előny:

  • Tehergépjármű alkatrész kereső programok ismerete,
  • Axapta ismeret.

Amit nyújtunk:

  • Hétköznapi munkavégzés,
  • Hétvégi túlóra lehetőség,
  • Alapbér + teljesítménybér,
  • Azonnali munkakezdés lehetősége,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „CALL CENTER OPERÁTOR” !

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk  a weboldalunkon tekinthető meg.

Láng Kft.