Komjáthy és Társa Kft.
Munkatársat keresünk

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtés az iroda ügyfelei részére
  • Tb ügyintézés (nem kifizetőhely), ehhez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
  • Egyszerűsített foglalkoztatás számfejtése
  • Társas és egyéni vállalkozók számfejtése
  • Havi járulék bevallások benyújtása
  • Munkavállalók ki- és beléptetéséhez kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
  • Munkaszerződések elkészítése, munkaszerződés módosítások elkészítése
  • Munkáltatói igazolások kiadása (M30, Igazolás)
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Adatszolgáltatások, bevallások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Könyvelés részére bérfeladás készítése
  • Munkaügyi támogatások esetén adminisztrációs közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ön a megfelelő jelölt, ha
  • bérszámfejtői, tb-ügyintézői végzettsége van
  • legalább 2-3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalata van
  • magabiztosan eligazodik a munkajogi kérdésekben
  • önállóan tud és szeret dolgozni
  • proaktív személyiség
  • jó kapcsolatteremtő és kapcsolatépítő készsége van
  • Igényes, pontos és precíz a munkájában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Kulcs-Bér program ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • digitalizált, kényelmes munkahelyi környezet
  • segítőkész, fiatal csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmanként home office
  • teljes munkaidős állás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Madách Imre utca 11.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a szakmai önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével.