A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 800 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Az üzem működésének biztosítására, a műszaki terület csapatába keressük leendő kollégánkat.

Ha szeretnél a műszaki terület munkájában részt venni csatlakozz hozzánk

Üzemi informatikus

munkakörben.

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • A teljes üzem számítógépeinek és perifériáinak, informatikai hálózatai kapcsolatainak ellenőrzése és az esetleges hibák elhárítása. (Pl.: számítógépek, monitorok, nyomtatók, RFID rendszer)
  • Bejelentett üzemi informatikai hibák elhárítása
  • Informatikai fejlesztések kivitelezése
  • IT osztállyal együttműködésben különböző projektek megvalósítása
  • Elektronikai eszközeink elektronikai paneljeinek hibafeltárása és javítása
  • Termelő gépek szoftvereinek vizsgálata és esetleges hibák keresése, javítása
  • Automatizálási rendszer szoftverek vizsgálata és esetleges hibák keresése, javítása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Informatikai végzettség
  • Precíz, dinamikus, lendületes személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nem bánod, ha korán kell kelned, hiszen a termelés miatt, 2 műszakban kell dolgoznod
  • Beszélsz angolul

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat mindennapi zökkenőmentes működésére

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar és egy angol nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával:

Kometa 99 Zrt. HR iroda