Euro One Számítástechnikai Zrt. logo

Projektmenedzser

  • Cég neve

    Euro One Számítástechnikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Microsoft technológiára épülő egyedi fejlesztési projektek teljes körű koordinálása, operatív irányítása önállóan
  • A projekt folyamatának, erőforrás-szükségletének megtervezése és menedzselése, a prioritások kijelölése és végrehajttatása
  • Napi szintű feladatkoordináció és egyeztetés a fejlesztőkkel, a fejlesztői team vezetőivel
  • Fejlesztések átvétele, ellenőrzése, tesztelése, üzleti tesztelés tervezése, koordinálása
  • Előrehaladás folyamatos követése, projektkontrolling számítása, rendszeres állapotjelentés készítése, szükséges projekt dokumentációk elkészítése
  • A felhasználói tesztelések támogatása
  • A felhasználók oktatása, támogatása.
  • Beérkező igények felmérése és specifikáció készítése
  • Rendszerek működésével kapcsolatos hibajelentések elemzése, a kiváltó ok feltárása, a hiba elhárítása érdekében a folyamat módosítása, szükséges fejlesztések megfogalmazása
  • Aktív közreműködés a projektmegvalósítás során előálló termékdokumentációk készítésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési projektekben projekt menedzsment területen
  • Projektvezetési technikák, módszertanok ismerete
  • Strukturált gondolkodás rugalmasság és eredményorientáltság
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Specifikáció készítésében szerzett tapasztalat (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Precizitás, következetesség, alaposság
  • MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint, Project Visio) alapos ismerete
  • Jogosítvány

Előnyt jelent

  • Folyamat-, illetve rendszerszervezői tapasztalat (magas szintű rendszerszemlélet: összetett folyamatok részfeladatokra bontása, áttekintése)
  • PMP minősítés megléte
  • Szoftverfejlesztői vagy rendszerszervezői múlt
  • SharePoint alapú intranet megoldások bevezetésének koordinálásában szerzett tapasztalat (a fejlesztési igények teljes körű koordinálása: fejlesztési folyamat végig követése, fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti bevezetésig, a folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és a fejlesztés között)
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Tesztelési módszertanok és keretrendszerek gyakorlati ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkarend
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat (csapatépítők, kirándulások, sportolási lehetőség)

Céginformáció

Szeretnél operatív irányítóként egyedi IT szoftverfejlesztési projektekben részt venni?

Olyan projekteket keresel, amiben projektvezetőként mind a rendszerszemléletedet, mind a precizitásodat is használhatod?

Szeretsz és tudsz hatékonyan kommunikálni, és rendelkezel tapasztalattal specifikáció készítésében is?

Fejlesztési üzletág csapatunkba PROJEKTMENEDZSER pozícióba munkatársat keresünk.

Az EURO ONE Számítástechnikai Zrt. a Bravogroup Holding részeként meghatározó tagja hazánk egyik legnagyobb árbevételű magyar tulajdonú infokommunikációs vállalatcsoportjának.

A társaság a hagyományos hardverértékesítés mellett üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldásokkal, valamint üzleti alkalmazások fejlesztésével is foglalkozik.

Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozó cég több, mint 30 éve tevékenykedik a szakmában, ezalatt stabil szakértői gárdát alakított ki.