Ügyviteli előadó

KITE Zrt.

Füzesabony

KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Füzesabonyban találató alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • vevőkkel kapcsolatos adatok rögzítése
  • beérkező szerződések rögzítése, rendszerezése, nyilvántartása
  • listák, kimutatások készítése
  • szerződések előkészítése

Számunkra az ideális jelölt:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik (mezőgazdasági / közgazdasági)
  • felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel)
  • jellemzője a jó kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízható és terhelhető
  • pontos, precíz

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • felsőfokú végzettség (mezőgazdasági / gazdálkodási)
  • közeli lakhely
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya és Egészségbiztosítás)
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Füzesabony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

KITE Zrt.
Füzesabony