www.hamptons.hu

1993-ben alapított, precíziós forgácsolt alkatrészek gyártásával foglalkozó cég termelési vezetőt keres.

Termelési vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Forgácsoló üzem termelésének irányítása
  • CNC maró- és esztergagépek kezelőinek operatív irányítása – people management
  • a termelőeszközök és az erőforrások hatékony üzemeltetése, fejlesztések tervezése és megvalósítása
  • folyamatos együttműködés a technológiáért, az ellátási láncért és a minőségbiztosításért felelős vezetőkkel
  • a termelés megrendelői igényeknek megfelelő optimális alakítása
  • beszámolási kötelezettség a menedzsment/tulajdonosok felé
  • közvetlen felettese az Operatív ügyvezető

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • emberek vezetésében szerzett tapasztalat
  • a forgácsoló iparág részletes, mélyreható ismerete
  • hagyományos és CNC forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • a CAD/CAM rendszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • az iparágban szerzett vezetői tapasztalat, termelési rendszerek ismerete
  • a kétműszakos munkarend és rugalmas munkaidőkeret menedzselése
  • Szakirányú (gépész) felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérnöki MSc végzettség
  • CAD/CAM alapú gyártási tapasztalat
  • CNC forgácsoló szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • nemzetközi cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • referencia releváns korábbi munkakörből (név, beosztás, elérhetőség)

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Dinamikusan növekvő cég építésében való aktív szerepvállalás
  • Hosszú távú, biztos munkahely, lendületes és fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest - Csepel

fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.