Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Gépész üzemvezető

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Érdekel hogy hogyan működik a karbantartás multinacionális környezetben? Esetleg vezetői tapasztalatod is van?

Csatlakozz hozzánk és légy része egy agilis csapatnak, a régió egyik legstabilabb munkaadójánál ahol betekintésed lehet az olajipar rejtelmeibe.

Légy Te a Petrolszolg új

Gépész üzemvezetője

Százhalombattán!

Petrolszolg Kft. 30 éves tapasztalattal rendelkezik komplex vegyipari környezetben végzett karbantartások területén. A Dunai Finomító, mint Közép- és Kelet-Európa egyik meghatározó olajfinomítója kiemelt jelentőséggel bír az ország és a régió energiaellátásában, amely üzemeinek karbantartása a Petrolszolg Kft. kiemelt feladata. Üzemvezetőként a gépész műhelyek munkáinak irányításáért felelnél olyan szakterületeket érintve, mint a forgógépek, nyomástartó berendezések és részegységeik javítása karbantartása, valamint gyártási feladatok is tartoznak a területhez, jelentős fémmegmunkálási eszközparkkal.

Feladataid lennének:

  • A vezetésed alá tartozó karbantartó egységek irányítása, a működésük koordinálása, valamint a Petrolszolg vegyes kivitelezésében történő munkák esetén a saját teljesítés folyamatát az ütemezéstől az átadásig.
  • A projektek műszaki tartalmának összeállításában való közreműködés a megrendelői elvárások előírások betartásával és a karbantartási költség tervekkel összhangban.
  • A MOL-csoport tulajdonába tartozó létesítmények, gépek, berendezések karbantartási munkáinak szervezésének irányítása, a felelős műszaki vezetői feladatok ellátása.
  • A munkák megfelelő minőségű és határidőre történő megvalósításának ellenőrzése.
  • A projekt dokumentáció kezelése, a projekten belüli felelősségek és feladatok felosztása, a kockázati tényezők kezelése.
  • A saját teljesítésű munkák megrendelésének felügyelete és azok SAP-ban való rögzítése.
  • A működési költségek és a folyamatban lévő munkák eredményességének folyamatos elemzése.
  • A projektekhez szükséges anyag, alkatrész, stb. igények összeállítása
  • A projektek bonyolításának ellenőrzése, folyamatos nyomon követése.
  • Közreműködés a projektek pénzügyi elszámolásában, a lezáráshoz szükséges dokumentációk elkészíttetésében illetve összeállíttatásában.

A sikeres kiválasztáshoz szükséges:

  • Felsőfokú gépészeti szakirányú végzettség
  • Minimum 6 év szakmai és minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Beszállítói, vevői, piacok, versenytársak, licenszorok ismerete
  • Koncepcionális gondolkodás és magas szintű elemző képesség
  • A szakterületeden a nemzetközi szabványok ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai és SAP rendszer ismeretek
  • Angol középfokú (B2) nyelvtudás

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
  • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget, szakmai kihívásokat,
  • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafetériát: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátást,
  • Kiemelt összegű munkába járási támogatást,
  • Céges okostelefont (iPhone),
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is,

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető