Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tanácsadó - Visszaélés- és kockázatkezelési Szolgáltatások üzletág

Rólunk:

    Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

A területről:

    A csalással kapcsolatos vizsgálatokkal és jogügyletekkel foglalkozó szakembereink segítenek ügyfeleiknek a csalás, jogszabályi előírásoknak történő megfelelés és az üzleti jellegű jogviták komplex kérdéseinek kezelésében, melyek hátrányos módon érinthetik ügyfeleink törekvését a vállalati potenciál kiaknázására.E csapat tagjaként a csalásmegítélésével, nyomon követésével és megelőzésével kapcsolatos tudására támaszkodhat a kezelendő problémák felismerésében.

A munkatárs feladata lesz:

  • Üzleti folyamatok felmérése és a folyamatokban rejlő kockázatok azonosítása,
  • Elektronikus és papíralapú dokumentáció vizsgálata,
  • Tesztek végzése különböző visszaélési sémák mentén,
  • Részvétel interjúk lefolytatásában,
  • A szenior és menedzser kollégák munkájának támogatása,
  • Részvétel jelentéskészítésben.

Olyan motivált kollégát keresünk, aki:

  • Főiskolai vagy egyetemi diplomával rendelkezik
  • Pályakezdő, vagy 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik a következő területeken: compliance, visszaélés-megelőzés, visszaélés-felderítés, vezetői tanácsadás, könyvvizsgálat vagy belső ellenőrzés
  • Jó csapatjátékos, proaktív, kreatív és lelkes
  • Jó probléma-megoldó képességgel rendelkezik
  • Erős analitikus készséggel, valamint magabiztos számviteli tudással rendelkezik
  • Erős számítástechnikai tudással rendelkezik (Microsoft Word, Excel, Power Point).
  • Adatbázis-kezelő programok ismerete előny (SQL, Microsoft Access, ACL)
  • Folyékonyan beszél angolul. Németnyelv- tudás előnyt jelent.
  • Rugalmas és mobilis, képes akár rövid határidővel is vidéki vagy külföldi helyszínen munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 20.

Jelentkezéshez kattints a "Jelentkezem" gombra.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
5 db szavazat
Állás, munka még: ERNST & YOUNG KÖNYVVIZSGÁLÓ KFT>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tanácsadó- Visszaélés- és kockázatkezelés
  • Hirdető cég: ERNST & YOUNG KÖNYVVIZSGÁLÓ KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Üzleti folyamatok felmérése és a folyamatokban rejlő kockázatok azonosítása, Elektronikus és papíralapú dokumentáció vizsgálata, Tesztek végzése különböző visszaélési sémák mentén, Részvétel interjúk lefolytatásában, A szenior és menedzser kollégák munkájának támogatása, Részvétel jelentéskészítésben.
  • Elvárások: Főiskolai vagy egyetemi diplomával rendelkezik Pályakezdő, vagy 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik a következő területeken: compliance, visszaélés-megelőzés, visszaélés-felderítés, vezetői tanácsadás, könyvvizsgálat vagy belső ellenőrzés Jó csapatjátékos, proaktív, kreatív és lelkes Jó probléma-megoldó képességgel rendelkezik Erős analitikus készséggel, valamint magabiztos számviteli tudással rendelkezik Erős számítástechnikai tudással rendelkezik (Microsoft Word, Excel, Power Point). Adatbázis-kezelő programok ismerete előny (SQL, Microsoft Access, ACL) Folyékonyan beszél angolul. Németnyelv- tudás előnyt jelent. Rugalmas és mobilis, képes akár rövid határidővel is vidéki vagy külföldi helyszínen munkavégzésre.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 5