Komárom Eszterom Vármegyei Szent Borbála Kórház logo

Belső ellenőr

  • Cég neve

    Komárom Eszterom Vármegyei Szent Borbála Kórház

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Dózsa György út 77.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bizonyosságot adó ellenőrzések lefolytatása a kórházon belül, illetve a megyében található városi kórházaknál,
  • tanácsadó tevékenység,
  • adminisztráció, dokumentumok kezelése, nyilvántartások vezetése,
  • az éves ellenőrzési terv elkészítése, kockázat feltérképezési és elemzési folyamat végrehajtása, éves beszámoló összeállítása,
  • a külső ellenőrzésekkel kapcsolatos intézkedésekről szóló beszámoló elkészítése,
  • az ÁSZ ellenőrzésekhez kapcsolódó intézkedési tervek végrehajtásával kapcsolatos monitoring összeállítása.

Elvárások

  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság,
  • egyetemi, főiskolai végzettség,
  • a költségvetési szervek belső kontrollrendszeréről és belső ellenőrzéséről szóló Kormányrendeletben meghatározott szakirányú végzettség, illetve szakképesítés,
  • legalább két éves jogviszony megléte ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi vagy számviteli munkakörben,
  • rendelkezzen az államháztartásról szóló engedéllyel
  • magas szintű elemző és szintetizáló képesség,
  • nagyfokú önállóság,
  • kommunikációs és konfliktuskezelő képesség,
  • igényesség, rendszeretet, szabálykövetés,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent

  • költségvetést érintő jogszabályok ismerete,
  • költségvetési szervnél belső ellenőrként szerzett gyakorlat,
  • egészségügyben szerzett belső ellenőri gyakorlat,
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) program magas szintű ismerete,
  • egyéb (EcoStat, MedWorkS) programok ismerete.

Amit kínálunk

megfelelő bérezés,

szabad hétvége,

teljes munkaidő

Céginformáció

A Tatabányai Szent Borbála Kórház Komárom-Esztergom Vármegye súlyponti kórháza közel 1500 fő munkavállalóval. Intézményünk felelős az egész vármegye egészségügyi ellátásáért.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.