Garantiqa Hitelgarancia Zrt.

szerződéskezelő

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • A befogadási csoporttól érkező e-kérelmek és papíralapú csomagos kérelmek ellenőrzése, javítása, kiküldött státuszúra állítása, a  készfizető kezességvállalási szerződések és mellékleteinek elkészítése, másodhelyi aláírása.
  • Széchenyi kártya szerződések napi feldolgozása, szükséges hibajavítások.
  • Az elkészült készfizető kezességvállalási szerződések és mellékleteinek postázásra való előkészítése. A 20 napnál régebben vissza nem küldött hitel és Széchenyi kártya készfizető kezességvállalási szerződések listázása, a hitelintézetek részére felszólító levelek készítése és küldése.
  • Az MVH-val való kapcsolattartás és kommunikáció (szabad keret lekérés, támogatás keret zárolás és lekötés).

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Üzleti és szolgáltatói szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás

Előny:

  • Tapasztalat banki vállalati hitelezési területen
  • Tapasztalat ügyfélkapcsolati területen

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, motivált csapat
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Kisfaludy utca 32.

Bruttó fizetési igény megjelölésével, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.