Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését. Kompromisszumok nélküli mobilozást, a szabadság élményét nyújtani ügyfeleinknek – ez az, amiért a Telenor munkatársaiként minden nap dolgozunk. Csatlakozz hozzánk és segíts megmutatni ügyfeleinknek, hogyan valósíthatják meg álmaikat a szolgáltatásainkkal!

Szervezetfejlesztési- és képzési szakértő

pozíciónkra.

Szervezetfejlesztési- és képzési szakértőként minden nap az alábbi izgalmas feladatok várnak majd rád:

  • Fejlesztési és képzési koncepciók, programok tervezése az üzleti igényeknek megfelelően. A programok megvalósítása és folyamatos fenntartása a kézzelfogható szervezeti hatás elérése érdekében;
  • Részvétel a vállalati kultúrafejlesztési folyamatban, beleértve a változáskezelés támogatását;
  • A Telenor évi két Learning Day eseményének koordinációja mind koncepcionális, mind szervezési szempontból;
  • Belső képzések kialakítása és belső trénerként ezek lebonyolítása a munkavállalók és vezetők részére;
  • Talentek és vezetők fejlesztési programjainak kialakítása és koordinálása;
  • Részvétel a folyamatokat támogató HR rendszerek implementációjában.

Te vagy az ideális csapattagunk, ha:

  • Minimum 5 év OD és L&D tapasztalattal rendelkezel és szenvedélyed a folyamatos fejlődés;
  • Folyékonyan kommunikálsz angolul;
  • Szereted a pörgést és tele vagy ötletekkel;
  • Gyorsan reagálsz különböző helyzetekben;
  • Időben beérsz a napindító kávézásainkhoz – lehet kakaós csiga is, rugalmasak vagyunk;
  • Nem rettensz meg, ha új kollégákkal és vezetőkkel kell egyeztetned és előremozdítanod a folyamatokat;
  • Szeretsz utazni, táncolni, fotózni, borozgatni - mert mi igen.

Mi vagyunk az ideális választás számodra, ha:

  • Hatással szeretnél lenni egy multinacionális vállalat eredményességére a kultúra fejlesztésén és a kollégák képzésén keresztül, ráadásul egy olyan iparágban, ahol folyamatosak a digitális újítások;
  • Fontos neked, hogy egy összetartó és kreatív csapatba tartozhass, ahol a közös ötletelés és tudásmegosztás a mindennapok része;
  • Élvezed, hogy sok ember vesz körül és céges eseményeken vesztek részt együtt;
  • Modern, ugyanakkor természet közeli és inspiráló irodaházban dolgoznál.

    Mindez az egyéni fejlődés és inspiráció kimeríthetetlen tárháza! A vonzó fizetésen és a teljesítményarányos bónuszon túl évi 700 ezer forint értékű juttatás-csomagot is biztosítunk számodra. Az természetes, hogy céges laptopot és mobilt kapsz korlátlan hipernettel.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Szervezetfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.