Kernács és Kernács Kft.

Cégünk 8 éve saját tulajdonú ingatlanban üzemelteti az éttermet. Fő profilunk az a la carte étkeztetés. Ezenkívül külső helyszínen is vállalunk 200 főig rendezvény lebonyolítását.

Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Önállóan dolgozni tudó szakácsot keresünk. Elsősorban a la carte konyhán való tapasztalat szükséges. Magyaros ételek készítésében fontos a szakmai gyakorlat. Ezenkívül napi menü készítésében is kell a jártasság, 100-150 adag közötti mennyiségben.Étlapunkon sok ételtípus megtalálható. Teljesség igénye nélkül: levesek, saláták, szárnyasok, sertés, vad és halételek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Megbizhatóság

    Pontosság

    Biztonságos szakmai tudás

    Terhelhetőség, munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Önálló munkavégzés, gyakorlatias gondolkodás.

Amit kínálunk:

    Munkaidő havi 15 nap. Bérezés és egyéb juttatás megegyezés szerint a munka minősége alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2400 Dunaújváros, Vigadó tér

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Magyar nyelű önéletrajzot szeretnék kérni.