A szolgáltatási területen működő Stelius Zrt. Belső ellenőrzési csapatába
keressük új munkatársunkat

Senior Belső ellenőr

munkakörbe.

A nagyvállalati csoportunkhoz olyan közismert és stabilan működő, nagy múltú cégek tartoznak, mint a BÁV Aukciósház és Záloghitel Zrt., a Főtaxi Zrt, a Budapest Taxi, vagy az Inforg Zrt.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

A jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata a cégcsoport tagjainál, mely keretében:

  • éves belső ellenőrzési terv összeállításában való részvétel;
  • a területet érintő szabályzatok véleményezésében való aktív részvétel;
  • ellenőrzési program összeállítása, ellenőrzések lefolytatása;
  • jelentés készítése, az összegyűjtött információk elemzése, értékelése alapján, a megállapítások összefoglalása, javaslattétel a feltárt hibák kijavítására, a hiányosságok megszüntetésére és részvétel a jelentés egyeztetésében, lezárásában;
  • javaslatok realizálásának nyomon követése, felelősökkel történő rendszeres egyeztetése és elemzése;
  • a belső ellenőri munkához kapcsolódó beszámolók elkészítésében közreműködési feladatok ellátása;
  • rendszeres riportok, beszámolók készítése az ellenőrzések státuszáról a vezető részére;
  • az ellenőrzési tevékenység során tanácsadói szemléletmód képviselete;

Olyan jelöltet keresünk, aki rendelkezik…

  • felsőfokú gazdasági/számviteli végzettséggel;
  • ellenőrzési területen (belső ellenőrzés, audit/könyvvizsgálat) szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • erős tanácsadói, folyamat- és rendszerszemlélettel;
  • jó kommunikációs képességgel, konfliktuskezelési gyakorlattal;
  • jó elemzési képességgel, analitikus gondolkodásmóddal;
  • precíz, önálló, pontos munkavégzéssel bír;
  • határozott, proaktív a hozzáállása;
  • rugalmasság, terhelhetőség jellemzi;
  • Big 4 cégnél szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit mi kínálunk…

  • versenyképes jövedelmet;
  • fejlődési és továbbképzési lehetőséget;
  • felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört;
  • szakmai támogatást a pozíció betöltéséhez.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Csalogány utca 23-33.

A jelentkezés menete:

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.