Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

RECRUITER (FIZIKAI)

(Győr)

FELADATOK

  • A fizikai állományt érintő teljes toborzási és kiválasztási folyamat leszervezése, levezetése
  • Hirdetések, toborzási csatornák kezelése
  • Modern toborzási módszerek felkutatása és alkalmazása
  • "Y", "Z" generációs toborzási csatornák felkutatása és hatékony kezelése
  • Együttműködés a szakmai képviselettel
  • Új foglalkoztatási formák kidolgozása, egyeztetése és bevezetésében való részvétel
  • Munkaköri feladatát érintő kimutatások összeállítása, elemzése és döntéselőkészítés
  • Munkaerőpiaci információk naprakész követése
  • Fluktuáció elemzés és piaci benchmark elvégzése
  • Munkaügyi, személyügyi nyilvántartások kezelése, állományi mozgások lekövetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú (preferáltan human erőforrás) végzettség
  • Min. 3 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű, rugalmasság
  • Ügyfélcentrikusság, felelősségtudat
  • Együttműködés, gyors kapcsolatépítési képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés, határidők szigorú betartása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Motivált, támogató csapat
  • Dinamikus, pörgős munkakörnyezet
  • Színes, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődés és kapcsolatépítési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.

A nemzetközi nagyvállalat több mint 5000 szakemberével 4 kontinens 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy fizetési igényed megjelölésével küldd el önéletrajzod a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Recruiter (fizikai)
  • Rövid pozíció név: Toborzási munkatárs
  • Hirdető cég: TRIGO QUALITY SUPPORT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: A fizikai állományt érintő teljes toborzási és kiválasztási folyamat leszervezése, levezetése Hirdetések, toborzási csatornák kezelése Modern toborzási módszerek felkutatása és alkalmazása "Y", "Z" generációs toborzási csatornák felkutatása és hatékony kezelése Együttműködés a szakmai képviselettel Új foglalkoztatási formák kidolgozása, egyeztetése és bevezetésében való részvétel Munkaköri feladatát érintő kimutatások összeállítása, elemzése és döntéselőkészítés Munkaerőpiaci információk naprakész követése Fluktuáció elemzés és piaci benchmark elvégzése Munkaügyi, személyügyi nyilvántartások kezelése, állományi mozgások lekövetése
  • Elvárások: Felsőfokú (preferáltan human erőforrás) végzettség Min. 3 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat Saját gépjármű, rugalmasság Ügyfélcentrikusság, felelősségtudat Együttműködés, gyors kapcsolatépítési képesség Precíz, gyors munkavégzés, határidők szigorú betartása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: TRIGO QUALITY SUPPORT Kft. >