Recepciós munkatárs

Főbb feladatok:

    • A fogászati központba beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása
    • Ügyfelek időpont foglalásainak koordinálása
    • Számlázás, házi pénztár kezelése
    • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
    • Szóban és írásban beérkező ügyféligények teljes körű, minőségi és szakszerű kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Ügyfélközpontúság
    • Precizitás
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
    • Proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Mi a Madenta arcát, „házigazdáját” keressük.

      A Front Office a fogászat „arca és hangja”: az a hely, amit a páciens először megpillant vagy az első hang, amit meghall a telefonban és itt kapja az első mosolyt, amiből tudni fogja, hogy nálunk jó kezekbe került. Ebben a pozícióban fut össze a pácienseinkkel és működésünkkel kapcsolatos legtöbb szál, ez a hely a szervezet motorja. Nem „csak" az időpontokat kezeli, de olyan hellyé teszi a Madentát, ahova pácienseink szívesen lépnek be és mosollyal az arcukon távoznak.

      Olyan csapattársat keresünk tehát, aki úgy érzi, szívvel-lélekkel foglalkozna a páciensekkel és a kollégákkal egy olyan munkahelyen, ami elkötelezte magát a kiváló minőségű szolgáltatás és ügyfeleink elégedettsége mellett.

      Ez utóbbi pedig nemcsak a hatékony Front Office szervezési munkán múlik: egy megnyugtató mosoly, egy kedves kérdés és törődés ugyanolyan fontos gesztusok. Ebben a pozícióban olyan empátiát várunk tőled, amit te is elvárnál, ha a pult másik oldalán állnál: hisszük, hogy csak így lehet valakiből a fogászatunk arca, hangja, szíve.

      Azzal is tisztában vagyunk, hogy ezek nem tanulható dolgok, ezért sokkal inkább örülnénk, ha magadat adnád. Minden mást, amit tanulni lehet, nálunk elsajátíthatod: csapatunkban nem maradsz magadra, oktatunk, segítünk ha kérdésed van, sőt, örömmel fogadjuk a fejlődésünkhez szükséges meglátásaidat is.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Madách Imre tér 7.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.