Recepciós munkatárs

FELADATOK

  • Beérkező telefonforgalom kezelése
  • Ügyfelek fogadása
  • Bejövő és kimenő posta iktatása
  • Futárszolgálattal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Iktatási és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Irodaszer beszerzés koordinálása
  • A vezetők munkájának támogatása
  • A recepció területének teljes menedzselése
  • Egyéb irodavezetést segítő tevékenység

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Középfokú (elsősorban szóbeli) angol nyelvtudás előny
  • Intelligens, udvarias, segítőkész attitűd
  • Önálló munkavégzésben való jártasság
  • Határozott fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Pozitív, közvetlen, megbízható személyiség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Kulturális eseményeken való ingyenes/kedvezményes részvétel
  • Irodához közeli fitneszterem ingyenes használata

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Recepciós munkatárs.