CO-OP Hungary Zrt. csapatába keresünk munkatársat

Pénzügyi és Kontrolling asszisztens

munkakörbe

Főbb feladatok:

  1. Pénzügyi terület:
  • Bejövő számlák, bizonylatok iktatása és kezelése SAP rendszerben
  • Szerződések kezelése
  • Kinnlévőségek monitoringja
  • Új szállítók értékelése, döntéselőkészítés
  • Franchise partnerekkel való kommunikáció
  • E-számlázáshoz szükséges teendők előkészítése
  1. Kontrolling terület:
  • Bevételek, költségek monitoringja
  • Kimutatások, riportok elkészítése és elemzése
  • Döntéselőkészítéshez riportok készítése
  1. Adminisztráció:
  • Hivatalos levelek, email-ek elkészítése, rögzítése és megválaszolása
  • Tender folyamatokban való részvétel
  • Csapatépítők, céges rendezvények szervezése
  • Álláshirdetések feladása és kezelése
  • Egyéb Ad-hoc jellegű feladatok

Szakmai elvárások:

  • Pénzügyi, controlling területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiskereskedelmi láncnál szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés körülményei:

  • Pozíció: Pénzügyi és Kontrolling asszisztens
  • Munkavégzés helye: Budapest IX.
  • Munkakezdés időpontja: 2020 június- július
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Munkaviszony jellege: Határozott idejű 1,5-2 év, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy

  • Kérjük, hogy fényképes önéletrajzával,
  • pontos juttatási csomag, bérigény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével pályázzon!
  • Fentiek bármelyikének hiányában az álláspályázat kizárásra kerülhet.
  • Jelentkezési határidő: 2020.06.05.

Benyújtás módja: elektronikusan a "Jelentkezem" gombraa kattintva.