XiMo Hungary Kft.

XIMO HUNGARY KFT.

Külföldi tulajdonú, alkalmazott kutatással foglalkozó cég, magyarországi leányvállalata 2019 januári kezdéssel az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Pénzügyi asszisztens

Hirdetés szövege:

    • Megrendelések, beszerzések teljes körű ügyintézése
    • Pénztár kezelése, pénztári tételek rögzítése
    • Banki utalások előkészítése és banki tételek könyvelése
    • Számlák érkeztetése és rögzítése
    • Aktív részvétel zárási teendőkben
    • Kiszállítások (Fedex) szervezése, lekövetése, adminisztrációja
    • Utazásszervezés, vendégek fogadása
    • HR jellegű feladatok ellátása
    • Ügyvezetők asszisztenciája
    • Egyéb irodai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás (külföldi ügyvezetők)
    • Könyvelésben való jártasság
    • Számítógépes ismeretek (excel, word, power point, outlook)
    • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
    • Határidőre történő munkavégzés
    • Hajlandóság új ismeretek elsajátítására
    • Középfokú/kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    • Változatos és kihívásokkal teli feladatok
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Kellemes munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1031, BUDAPEST ZÁHONY utca 7.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát.