Trenkwalder Kft.
Gyere és dolgozz egy dinamikusan fejlődő, épületek szigetelésével és burkolatépítéssel foglalkozó cégnél!

Újhartyáni partnerünkhöz keresünk gépkezelő munkatársakat

1 műszakos munkarendbe!

Operátor 1 műszakban (Újhartyán)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósor gépegységeinek üzemeltetése
  • Manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
  • Termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Előírt adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Lemezmegmunkálásban való jártasság
  • Jó fizikum
  • Mérőeszközök használatának ismerete (tolómérő, szögmérő, mérőszalag)
!Előnyt jelent!:
  • Bádogos végzettség gyakorlati tudással
  • Tapasztalat élhajlító / tekercshasító/ táblaolló gép kezelésében

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend (06.00-14.00)
  • Multinacionális környezet, családias hangulat
  • Versenyképes bérezés + havi bónusz
  • Bejárási támogatás
Céges buszjáratok indulnak a következő településeket érintve: (Cegléd, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Dános, Újlengyel)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Újhartyán