Gépkezelő állás, munka

97 db találat
  • Gépmester

    2373 Dabas, Vasút utca
    B1 formátumú 4, illetve 5 színes lakkozó műves ofszet nyomógépen történő munkavégzés.
  • Síkvágó- vágógép kezelő

    9086 Töltéstava, Petőfi utca 8.
    Feladatok: -plano ívek, hajtogatott rétegek és ragasztókötött tömbök vágása Senator és Wohlenberg vágógépeken -vágóprogram megírása és jóváhagyatása -termelési terv nyomonkövetése -egyes munkalépesek végrehajtása a REFA-előírások vagy a műszakvezető és a csoportve.
  • Kötészeti gépkezelő

    A több évtizedes múlttal rendelkező, kizárólag magyar tulajdonban lévő Central Dabasi Nyomda Zrt női-férfikötészeti gépkezelőketkeres modern könyvkötészeti gépeinek.
  • Gépkezelő

    4461 Nyírtelek, Bethlen Gábor utca
    Gépkezelő munkatársat keresünkDinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat betanított gépkezelő munkatársat keres elsősorban Nyírtelekről és annak vonzáskörzetéből.Munkájára igényes, tartósan dolgozni akarók jelent.
  • Gépkezelő-üzemeltető

    2143 Kistarcsa
    Főbb feladatok: A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása Technológiai paraméterek felügyelete Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Műszaknapló vezetése
  • Földmunkagép-kezelő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Földmunkagép-kezelő munkatársat keresünk.Kezdés Dunakeszi telephelyen.Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk.
  • Betanított gépkezelő

    8184 Balatonfűzfő
    Balatonfűzfői telephellyel rendelkező vállalat gépkezelő pozícióra keres munkatársakat.Főbb feladatok, munkák: Gyártógépek, berendezések kezelése; Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása; Gépek között.
  • Gépbeállító

    5100 Jászberény
    gépek és berendezések beállítása és üzemeltetése az esetleges hibák elemzése, elhárítása zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása az új munkavállalók oktatása és munkavégzésük felügyelete a gépbeállításhoz tartozó minőségi ellenőrzése.
  • Gépkezelő

    Közműépítéssel foglalkozó, nagy múlttal rendelkező budapesti székhelyű cég keres városi környezetben szerzett munkatapasztalattal rendelkező nehézgépkezelő munkatársakat Budapesten és környezetében végzett elsősorban távhő- és vízveze.
  • Gépkezelő

    7600 Pécs
    Közműépítéssel foglalkozó, nagy múlttal rendelkező budapesti székhelyű (pécsi telephellyel rendelkező) cég keres városi környezetben szerzett munkatapasztalattal rendelkező nehézgépkezelő munkatársakat Pécsett és környezetében végzett.
  • Gépkezelő – operátor Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.
    Alapanyagok gépi megmunkálása Elkészült termékek kézi tisztázása és csomagolása Elkészült termékek ellenőrzése Ellenőrző mérések elvégzése és rögzítése
  • Közúti karbantartó Karriertipp!

    1165 Budapest, Demeter utca
    A XVI. kerületi Kerületgazda Szolgáltató Szervezet közúti karbantartó kollégát keres határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyba 4 hónap próbaidővel.A kátyúzó gép használata előtt a kollégák oktatásban részesülnek.
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Gépkezelő

    2890 Tata, Faller Jenő út 2.
    Tatai székhelyű útépítő cég gépkezelő munkatársat keres forgó-kotró és homlokrakodó munkagépre. jelentkezni a 0670-501-3815.ös számon lehet
  • CNC gépkezelő

    8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 88.
    - Gépkezelés, gépbeállítások elvégzése - A betanulást követően önálló, pontos munkavégzés - Problémák jelzése a csoportvezetők felé - Gyártás dokumentálása - Gép és környezetének tisztán tartása
  • Töltősor kezelő – Liofilizáló üzem

    Budapest
    Állatgyógyászati steril oltóanyagok letöltése, kupakzárása GMP minőségbiztosítási rendszerben működő tiszta terekben, nappalos munkarendben Gépek, berendezések kezelésének magas szintű elsajátítása A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása me.
  • Gépvezető (Ragasztógép)

    2900 Komárom, Bánki Donát utca
    Nyomdai termelési folyamatokban való részvétel A gép folyamatos működésének figyelemmel kísérése, beállítása az előírt paraméterek alapján A vezetése alá tartozó egység gép eredményes és hatékony működtetése A termékek gyártásával járó technológiák.