Gépkezelő állás, munka Veszprém megyében

Találatok (4 db)
  • Geosan Környezetvédelmi Kft. - Állás, munka

    Berendezéskezelő

    8105 Pétfürdő
    Pétfürdői ipari telephelyre berendezéskezelő munkakörbe férfi dolgozókat keresünk A Geosan Környezetvédelmi Kft. pétfürdői telephelyére keresünk berendezéskezelő munkakörbe munkaerőt. Feladata az üzemi technológiák vitele, nappalos...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    140 000
    április 12. 10:28
  • Beurer-Hungaria kft. - Állás, munka

    Gépkezelő

    8200 Veszprém, Párna utca
    Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezését:GÉPKEZELŐA leendő munkatárs főbb feladatai:a kasírozó gépsor kezelése, beállítások és kisebb javítások elvégzéseA rábízott berendezés kezelése, a kezelési...
    április 07. 20:40
  • Arconic-Köfém Kft.(Székesfehérvár) - Állás, munka

    Betanított gépkezelő

    8248 Nemesvámos, Dózsa György utca 2.
    Feladatok:Termelőgépek üzemeltetéseMinőségi önellenőrzés elvégzéseMérések, dokumentációTermékek válogatása minőségi hibáraElvárások:Alapfokú iskolai végzettség (8...
    április 01. 15:48

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!