Gépkezelő állások, munkák

11 db találat
Szűrés
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása
    Apr. 21.
  • Logisztikai küldeményfeldolgozó

    Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, II. Terminál
    Postai küldemények kézi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása
    tegnap 05:05
  • Gépkezelő-üzemeltető Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár
    Főbb feladatok: ·        Ipari szennyvíztisztítóhoz tartozó berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása ·        Technológiai paraméterek felügyelete ·        A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása
    Apr. 23.
  • A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres csapatunk bővítése céljából, Ramp Supervisor munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére. Feladatok: Repülőgépek kiszolgálását végző kollégák munkájának segítése, koordinálása és ellenőrzése E...
    Apr. 22.
  • Gépkezelő

    2851 Környe, Üveggyár utca 1.
    - Gépbeállítás megadott paraméterek alapján (pozícionálás, festékadagoló beállítása, festőszita kezelése, átszerelések termékváltáskor) - Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése (festékkeverés, viszkozitásmérés) - Termelési folyamatok betartása - Rutinszerű e...
    Apr. 21.
  • a gyártóberendezések szakszerű üzemeltetése, a gyártáshoz szükséges alapanyagok bemérése, csomagolóanyag előkészítés, a gyártáshoz szükséges eszközök bekészítése.
    Apr. 18.
  • Gépkezelő

    4100 Berettyóújfalu, Keresztesi út 3.
    Előírások alapján betanított munka elvégzése, gépek mellett történő munkavégzés, Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése, Minőségi követelmények betartása.
    Apr. 18.
  • Feladataid lesznek: települési folyékony hulladék begyűjtése, megfelelő helyre szállítása, ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás segíteni a gépjárművezető kolléga munkáját
    Apr. 05.
  • - Daru, anyagmozgató gép kezelése - Kötöttpályás rádióvezérlésű alulról vezérelt 5 t-ás mozgó daru üzemeltetése kezelőfülkéből - Hulladék darálás és adagolás - Folyamatos munkarend (12 óra, 4 nap munkanap, 4 nap pihenőnap)
    Mar. 27.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim