A világ egyik vezető hop on hop off szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközileg folyamatosan növekvő partnercégünk budapesti irodájába keresünk, a budapesti operáció munkáját segítő

Office assistant kollégát

Feladatok:

  • Munkatársak feladataihoz kapcsolódó adminisztráció ellátása (postai küldemények, adókedvezmények, szabadságok, betegszabadságok, táppénz, helyi bérlet adminisztrációja)
  • Küldemények szállításának megszervezése
  • Formaruha készlet adminisztrációja (megrendelések, rendszeres leltár)
  • Szerződések iktatása, előkészítése
  • Irodaszer, egyéb irodai kellék beszerzése és összeállítása
  • Dokumentumok, iratok scannelése és rendszerezése
  • Új belépők adatainak kezelése, üzemorvosi vizsgálatuk elindítása és megszervezése
  • Fordítási munkák kiadása és koordinálása
  • Partnercégekkel való kapcsolattartás
  • Karbantartások eseti megszervezése
  • Szoros együttműködés a londoni IT partnerekkel
  • Bejövő ügyfélhívások kezelése
  • Vendégek fogadása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Precizitás, menedzsmenttel való szoros kapcsolattartási tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, szakmai gyakorlat
  • Kitűnő csapatmunka és nagyfokú rugalmasság
  • Haladó Office programismeret

Előnyök:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat tapasztalat
  • C1 angol nyelvtudás, külföldi kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú, nemzetközi cég megbecsült tagjává válhatsz
  • Hosszú távú, jól koordinált folyamatokba kapcsolódhatsz be
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Nemzetközi karrier szintek is elérhetők
  • Hop on hop off lehetőségek használata, a világ számos nagyvárosában

Egyéb:

    munkába állás: 2019. május 6.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.