Dunavox Kft.
  • A global niche player in a growth market.

    Dunavox is a designer, manufacturer and B2B marketer of premium quality wine coolers. Headquartered in Budapest with outsourced manufacturing in Asia, Dunavox products are sold globally on 5 continents in 40+ countries in (8% of revenue is in Hungary), realizing an annual growth of 40+% since 2015. By now, Dunavox has become a leading wine cooler brand in several markets.

  • Műszaki asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • borhűtők gyárttatásával és forgalmazásával kapcsolatos teljeskörű műszaki adminisztrációs háttér kezelése
      • kapcsolattartás a cégcsoport partnerei között, belső és külső kollégák munkájának támogatása
      • futárszolgálattal való kapcsolattartás, beérkező hívások fogadása, reklamáció kezelés
      • magyar és külföldi ügyfelek, munkatársak, tájékoztatása, reprezentáció
      • ügyintézés, beszerzési feladatok lebonyolítása
      • nyilvántartások vezetése, folyamatok adminisztrációs követése és dokumentálása
      • esetenként könnyű fizikai munka végzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú végzettség
      • angol nyelv magabiztos használata
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, irodai alkalmazások ismerete (MS Word, Excel és OneNote magabiztos ismerete)
      • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
      • kimagasló precizitás és megbízhatóság
      • jó problémamegoldó- és együttműködési készség
      • terhelhetőség, megoldás- és minőségorientált konstruktív szemlélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
      • logisztikában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • kihívást jelentő, változatos, biztos munka
      • fiatalos csapat, kellemes légkör
      • tapasztalati lehetőségek műszaki területeken
      • versenyképes bérezés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Üzleti támogató központok
    • Logisztika támogatás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1131-Budapest, Rokolya utca 1-13.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!