Munkaügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Kölcsönzött, illetve kiküldetéses munkajogviszonyba lévő munkavállalók munka-szerződésének megírása;
    • Munkavállalóinkról vezetett adatbank napi szintű karbantartása;
    • Napi postázási feladatok ellátása;
    • Iktató program napi szintű kezelése;
    • Erkölcsi bizonyítványok megigénylése;
    • Hatóságok felé bejelentési kötelezettség megtétele;
    • Nyilvántartások vezetése, levelezések lebonyolítása, adminisztráció;
    • Bérszámfejtéshez szükséges dokumentációk begyűjtése, feldolgozása, majd továbbítása a bérszámfejtés felé;
    • Munkába járási támogatáshoz nyomtatvány elkészítése;
    • Külföldön futott gépjárművek menetleveleinek elkészítése;
    • Munkavállalói kérés szerint egyedi igazolások kiállítása;
    • Új belépők előző munkahelyi papírjainak bekérése;
    • Egyéb adminisztratív teendők elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Min. 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
    • Outlook, Word, Excel programok gyakorlati ismerete, alkalmazása
    • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Bérszámfejtésben, TB ügyintézésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Önálló, felelősségteljes munkakör
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Azonnali munkakezdés
    • Munkaidő: napi 6 vagy 8 óra, megbeszélés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2500 Esztergom, Pöltenberg Ernő utca 17.

A Jelentkezem gombra kattintva küldje el részletes szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével!