Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Osztrák-magyar tulajdonú nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Mérlegképes könyvelő

mérlegképes könyvelő munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok
  • Részvétel havi/éves zárásban
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • Analitikák, egyeztetések készítése
  • Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Bérszámfejtési, munkaügyi tapasztalat előny
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat elvárás
  • Német nyelv ismerete szóban és írásban előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

8800 Nagykanizsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és német nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre bérigénye megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Feladatok: beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok Részvétel havi/éves zárásban Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése Analitikák, egyeztetések készítése Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése
  • Elvárások: Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség Bérszámfejtési, munkaügyi tapasztalat előny Könyvelésben szerzett tapasztalat elvárás Német nyelv ismerete szóban és írásban előnyt jelent Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-24
  • Lejárati dátum: 2018-06-14
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>