Könyvelő

  • Cég neve

    Poli-Farbe Vegyipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    6235 Bócsa

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevőkre értékvesztés elszámolása, nyilvántartása, egyeztetése, főkönyvi analitika;
  • Utalási csomagok összekészítése, bankba rögzítése, szállítói számlák lefűzése;
  • Több időszakot érintő számlák elhatárolása;
  • Bérkönyvelés, főkönyvi analitika egyeztetése, letiltások kivezetése, egyeztetése;
  • Devizás bankok átértékelése;
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása TE modulban, számlák berögzítése Vectory rendszerbe, könyvelése, egyeztetése;
  • Tárgyi eszköz leltár lebonyolítása, kiértékelése, lekönyvelése;
  • Évvégi zárlati munkákban, egyeztetésekben aktív résztvétel;
  • A vállalat számviteli és pénzügyi tevékenységére vonatkozó törvényi előírások betartása.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Minimum 1 éves pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • Főbb számviteli irányelvek ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Képesség a feladatok megfelelő priorizálására és optimalizálására;
  • Nyitottság, kreativitás és folyamatos igény a fejlődésre, új kihívásokra;

Előnyt jelent

  • Alapszintű/középszintű angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Vectory rendszer ismerete;
  • Mérlegképes regisztráció.

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszú távú foglalkoztatás egy megalapozott piaci pozícióval rendelkező vállalatnál;
  • Személyes fejlődés a folyamatos képzéseknek köszönhetően;
  • Inspiráló munkakörnyezet, amely lehetőséget nyújt munkavállalóinak ötleteik megvalósítására, valamint ösztönzi és bevonja őket a döntéshozatali folyamatba;
  • Igényes munkakörülmények és versenyképes javadalmazás.

Céginformáció

Poli-Farbe Vegyipari Kft. a legnagyobb magyar festékgyártó és a Śnieżka Capital Group része, amely négy országban: Lengyelországban, Magyarországon, Ukrajnában és Fehéroroszországban található üzemekben gyárt termékeket. Fejlett kutatás-fejlesztési központunknak és neves nyersanyag-beszállítókkal való együttműködésnek köszönhetően olyan innovatív megoldásokat hozunk létre, amelyek garantálják termékeink legmagasabb minőségét. A globális belsőépítészeti trendeket követve, valamint a tervezőkkel és építészekkel együttműködve olyan termékeket kínálunk ügyfeleinknek, amelyek gazdag színei inspirációt jelentenek otthonok millióinak több tucat országban.