VG Komarom Kft. állások, munkák és karrier

VG Komarom Kft.
3,2
5 db találat Szűrés
3,2
  • Raktáros (Targoncás) Karriertipp!

    2903 Komárom, Bánki Donát utca 8.
    Feladatok: Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkal Beérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezelése Alapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapján Kiszállítások kezelése (előkészítése, autóra pakolása) Késztermékek csomagolása, készlet...
    tegnap 12:30
  • Elektromos karbantartó

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2900 Komárom, Bánki Donát utca
    A géppark elektromos karbantartása, ellenőrzése Meghibásodott gépek javítása Aktív részvétel a megelőző karbantartásban Épületgépészeti rendszer felügyelete Mechanikus karbantartók támogatása Munkavégzés többműszakos munkarendben
    tegnap 08:50
  • Operátor (gépkezelő) Karriertipp!

    Termelési folyamatokban való részvétel - könnyű fizikai munka A gépek folyamatos kiszolgálása, töltése, késztermék vizuális ellenőrzése, csomagolása, címkézése  A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást Munkavégzés helye:...
    márc. 16.
  • Beszerzési csoportvezető Karriertipp!

    Feladatok, felelősségi kör: A beszerzési csapat szakmai irányítása  Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, bevezetése, értékelése  Beszállítók fejlesztése  Ártárgyalások, tenderek lebonyolítása  Az aktuális piaci helyzet nyomon követése, elemzése és aktív részvétel az ideális...
    márc. 16.
  • Minőségellenőr Karriertipp!

    Termékek ellenőrzése a megállapított ellenőrzési szintnek megfelelően, valamint a Folyamat specifikáció, egyéb Vevői követelmények szerint gyártó gépek ellenőrzése termékek végellenőrzése napi regisztrációk mintagyűjtések területi rend betartása
    márc. 15.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim