MMXX Financial Consulting Kft.
Bővülő csapatunkba

Mérlegképes könyvelő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Számlázási és teljes-körű könyvelési feladatok; (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes)
    • Bankszámla kivonatok könyvelése
    • Tárgyi eszközök könyvelése és mozgások nyilvántartása
    • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása;
    • Főkönyvi elhatárolások képzése, feloldása, évközi nyomon követése;
    • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások összevetése;
    • ÁFA analitika készítése
    • Az ügyfelek számviteli, adózási, bevallási és beszámolási kötelezettségeinek pontos teljesítése a számviteli standardoknak megfelelően;
    • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel;
    • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok
    • Az adóbevallási és beszámolási kötelezettségek pontos teljesítésének biztosítása;
    • Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése,
    • Az eredménykimutatás és a mérleg elkészítése
    • Az adatok, a könyvelés és az alátámasztó dokumentumok ellenőrzése;
    • Számviteli szoftverben információk rögzítése, tárolása és elemzése;
    • Készpénzbevételekkel, kiadásokkal, kötelezettségekkel és követelésekkel, nyereséggel és veszteséggel kapcsolatos statisztikai, pénzügyi, számviteli vagy könyvvizsgálati jelentések és táblázatok összeállítása, részvétel a könyvvizsgálatokon;
    • Hatóságok, hivatalos szervek (NAV, KSH, Bíróság stb.) felé történő adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • 3-5 év könyvelői gyakorlat,
    • Határozott, a munkában precíz, önállóságra képes, dinamikus egyéniség
    • Kiemelkedő probléma megoldó készség, lojalitás, terhelhetőség
    • Biztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel (Word, Excel);

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • NOVITAX könyvelő program ismerete
    • Éttermi és vendéglátó egységek könyvelésében szerzett szakmai tapasztalat
    • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes bér
    • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
    • Szakmai képzéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1113 Budapest

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal és bérmegjelöléssel a JELENTKEZEM gombra kattintva