A Láng Kereskedelmi Kft.,
Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, budapesti székhelyére keres

marketing asszisztens

munkatársat, akihez közel állnak az értékesítési és marketing feladatok egyaránt!

Főbb feladatok:

  • Éves marketing terv betartásának nyomon követése
  • Akciók indítása, kezelése és értékelése
  • Marketing kiadványok tartalmának koordinálása
  • Rendezvényekkel kapcsolatos teendők egyeztetése az alvállalkozókkal és a beszállítókkal
  • Épület és autódekorációk terveztetése, kiviteleztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, nyomdával, grafikával
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Energikus, barátságos munkahelyi légkör
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.