Az Apcom CE Kft. nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általunk képviselet gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal visszük piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáink: Apple, Symantec, Veritas, Fitbit, Jawbone, Parrot.
Az Apcom a Midis Group tagja.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Logisztikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban nemzetközi valamint belföldi fuvarszervezés bonyolítása
  • Fuvarmegbízások kiadása a szállítmányozó részére
  • Fuvarmegbízások és számlák ellenőrzése, nyomon követése
  • Tevékenységhez kapcsolódó adatok rögzítése
  • Kommunikáció más országokban dolgozó kollegákkal írásban, szóban (angol nyelven!)
  • Visszárú, sérült termékekkel kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Nemzetközi árufuvarozás területén szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Alapos excel ismeretekkel rendelkezik
  • Ekáer -ben szerzett tapasztalat
  • Pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, fix alapbér, cafetéria, bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát!