BECK AND PARTNERS Kft.
Dolgoztál már nemzetközi kapcsolattartóként, asszisztensként? Precíz vagy és munkádra igényes?
Partnerünk téged keres!
Fő profilja mérőrendszerek kereskedelme, szervize és fejlesztése. Budafoki munkavégzéssel keresi leendő munkatársát 6 vagy 8 órás munkaviszonnyal az alábbi pozícióba:

Logisztikai Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázóprogram kezelése, ajánlatok kiadása, szállítólevelek készítése, számlázások elkészítése, és a hozzájuk fűződő adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a cég belső folyamatainak optimalizálásában
  • Weboldal részleges karbantartása
  • Piaci állapot követése, konkurenciák figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi és belföldi gyártó beszállítóikkal
  • Alkalmanként ügyfél látogatás elektromos autóval
  • Kiemelt ügyfelek alkalmi meghallgatása periférikus projektekről és reflektálás rá

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum alapfokú angol nyelvvizsga
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Office ismeret)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Megújuló energiákat használó épületben történő munkavégzés
  • Ergonomikusan kialakított munkahely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki végzettség, műszaki ismeret (valamilyen tervező programban való jártasság)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 6 vagy 8 órás munkaviszony
  • Munkavégzés helye: Budafok
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, szakmai önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.