A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe Ügyféladoptációs Osztályára keres

KYC Administrator

munkatársat határozott időtartamra: 2021. június 30-ig.

Feladatok

  • Részvétel az ügyféladoptációs folyamatokban
  • Dokumentáció kezelése
  • Statisztikák, jelentések készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek (World, Excel)

Ajánlatunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kitűnő munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.