A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Olyan kollégát keresünk, aki a szervezetünk IT rendszereit felügyeli és a folyamatosan kontrollálja annak leghatékonyabb működése érdekében. Tapasztalatával és tudásával hozzájárul a főbb teljesítménymutatók (KPI-ok) és a főbb kockázati mutatók (KRI-ok) meghatározásához, valamint a legjobb gyakorlatok bevezetéséhez illetve a szabályzatok kialakításához. Koordinálna a belső- és külső auditokat, valamint részt vesz a beszállító menedzsmentben.

Központi control szakértő

FELADATOK:

  • Szolgáltatás menedzsmenthez köthető katalógusok kialakításában történő részvétel
  • Napi kapcsolatban van az operatív területeken dolgozó kulcs személyekkel
  • IT kontroll körébe tartozó szabályozások, dokumentáció irányelveinek kialakítása, naprakészen tartása
  • Irányítja a cselekvésmonitorozást és szükség esetén feladatkörök közötti egyeztetést kezdeményez
  • Meghatározza és előírt időközönként aktualizálja a KPI-ket és KRI-ket
  • Legjobb üzleti gyakorlatokat alkalmazva bevezeti az informatikai folyamatokat és biztosítja az informatikai teljesítmény valós idejű felügyeletét

ELVÁRÁSOK:

  • IT üzemeltetési / IT compliance / banki-pénzintézeti tapasztalat előnyt jelent
  • ITIL, ISACA, COBIT, ISO 27001, BPSM ismeret előnyt jelent
  • Társalgási szintű angoltudás
  • Legalább 3- 5 év tapasztalat hasonló feladatkörben
  • Az ágazati legjobb gyakorlatok és a teljesítmény menedzsment széleskörű ismerete, illetve az ellátási lánc funkcionális ismeretei

    Jó csapatjátékost keresünk, aki velünk vállvetve veszi fel harcot a szakmai kihívásokat jelentő feladatok ellen. Aki feladatkörében bajnok, és tudását szívesen meg is osztja munkatársaival.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.