Partner Log Kereskedelmi Kft.
  • A Partner Log Kereskedelmi Kft. Alsónémedi központjába munkatársat keres.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Teljes körű könyvelés,
      • aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban,
      • számviteli kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése,
      • statisztikai jelentések,
      • adózással kapcsolatos feladatok, jogszabálykövetés,
      • a gazdasági vezető és a főkönyvelő munkájának támogatása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői végzettség,
      • 1-3 éves számviteli területen szerzett tapasztalat,
      • számvitel-, adó-, és gazdasági jogszabályok naprakész ismerete,
      • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel).

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem,
      • stabil vállalati háttér,
      • fiatalos csapat,
      • ingyenes céges buszjárat Budapest Népligettől.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2351 Alsónémedi

    A jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!