Talentis Consulting Zrt.

Talentis Consulting Zrt. üzletviteli szolgáltató vállalat,

herceghalmi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába,

KONTROLLER

munkatársat keres.

Kontroller

Feladatok:

    • Üzleti események és változások pénzügyi szempontból történő elemzése
    • Cash flow tervezés
    • Forgalmi kimutatások készítése, elemzése
    • Havi és éves jelentések, tervek elkészítése
    • Vezetői döntést előkészítő elemzésekben való részvétel
    • A tervezés támogatása, a terv- és tényszámok nyomon követése
    • Hiányzó adatok beszerzése
    • Eseti jellegű kimutatások, elemzések készítése
    • Aktív részvétel a társaság kontrolling rendszerének működtetésében, fejlesztésében
    • Társosztályok munkájának folyamatos támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági / kontrolling végzettség
    • Kontrolling, pénzügyi vagy számviteli területén szerzett tapasztalat
    • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word,)
    • B kategóriás jogosítvány
    • Határozott, precíz és megbízható személyiség
    • Kiváló problémamegoldó és elemzőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Cobra ügyviteli program ismerete
    • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű főállású munkaviszony
    • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
    • Versenyképes jövedelem
    • Fejlődési lehetőség
    • Jó munkakörülmények, fiatalos csapat és munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2053 Herceghalom, Zsámbéki út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.