A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat - Gazdasági igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kontroller munkatárs

FELADATOK:

  • Tervezési és beszámolási feladatok ellátása, koordinálása kiemelten a feladatkörébe tartozó Igazgatóságok beruházási, projekt költségeire vonatkozóan.
  • Beruházások engedélyezési, jóváhagyási folyamatának koordinálása.
  • Beruházások nyilvántartása, havi jelentések és eseti adatszolgáltatások készítése, terv-tény eltérések szöveges magyarázata.
  • A beruházások engedély és szerződés szerinti – nem műszaki – teljesítésének ellenőrzése.
  • Értékcsökkenési kalkulációk, terv-tény eltérés elemzések, adatszolgáltatások készítése.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy pénzügyi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Elemzői képesség, analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség, rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Kontrolling tapasztalat,
  • Energia szektorban szerzett tapasztalat
  • SAP R3 felhasználó szintű ismerete
  • IBM Cognos TM1 rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó utca 4.

Az álláshirdetésre a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezését (Tárgy: „Kontroller munkatárs””) várjuk jelentkezését 2019. december 19-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.