Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kávé és ital automatákat forgalmazó cég

hálózatának fejlesztésére keres hosszú távra

Kereskedelmi asszisztens

munkatársat

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • kereskedelmi vezető munkájának támogatása, ezen belül
  • piackutatás, új ügyfelek felkutatása
  • tárgyalási időpontok egyeztetése telefonon
  • bejövő telefonhívások fogadása
  • ajánlatok nyomon követése
  • egyéb, adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • promóciókon, kóstoltatásokon való részvétel

AMIT VÁRUNK:

  • legalább középfokú végzettség
  • számítógépes ismeret – MS Office (különösen MS Excel),
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
  • kiegyensúlyozottság, pozitív életszemlélet
  • önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás, a határidők betartása,
  • magabiztosság, jó kapcsolatteremtő készség és hatékony kommunikáció,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzések, tréningek
  • megbízható munkahely és kulturált környezet
  • karrierlehetőség hosszú távú biztos munkalehetőség
  • bejelentet bér, önálló üzletkötés után jutalék
  • 8 órás munkavégzés, 5 napos munkahét

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • hasonló területen szerzett min. 2 év tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel, és szeretne egy 1991-óta működő vállalat sikeres csapatának megbecsült tagjává válni, küldje el fényképes önéletrajzát már ma, kezdő fizetési igény megjelöléssel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi asszisztens
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi asszisztens
  • Hirdető cég: STORE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Törökbálint
  • Feladatok: kereskedelmi vezető munkájának támogatása, ezen belül piackutatás, új ügyfelek felkutatása tárgyalási időpontok egyeztetése telefonon bejövő telefonhívások fogadása ajánlatok nyomon követése egyéb, adminisztratív jellegű feladatok ellátása promóciókon, kóstoltatásokon való részvétel
  • Elvárások: legalább középfokú végzettség számítógépes ismeret – MS Office (különösen MS Excel), precizitás, pontos munkavégzés udvarias, türelmes, optimista hozzáállás kiegyensúlyozottság, pozitív életszemlélet önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás, a határidők betartása, magabiztosság, jó kapcsolatteremtő készség és hatékony kommunikáció, jó szervező- és problémamegoldó készség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: STORE KFT.>