A Schöck Hungária Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések feldolgozása, rögzítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Értékesítési munkatársak szakmai támogatása
  • Esetenként kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

A pozícióhoz elvárt szakmai készségek:

  • Befejezett főiskolai/egyetemi végzettség (friss diplomások jelentkezését is várjuk.)
  • Aktív középfokú német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kommunikatív, precíz, megbízható személyiség
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, hosszú évek óta sikeres vállalat
  • Szakmai fejlődés lehetősége, magasan képzett, támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Magyar és német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk.