PRIOR CASH KFT.
  • Dinamikusan fejlődő kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás, pontos, precíz, lojális, dinamikus csapatmunkára képes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett munkatársat keres kereskedelmi irodavezető munkakörbe fiatalos csapatába.

  • Kereskedelmi asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • ügyfelekkel való napi kapcsolattartás, teljes körű ügyintézés
      • megrendelések feldolgozása, kezelése
      • árajánlatok készítése, számlázás, szerződéskötés
      • napi szintű problémakezelés
      • egyéb általános adminisztratív feladatok elvégzése
      • a kollégák munkájának támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább középfokú végzettség érettségivel
      • MS office programok ismerete (Excel, Word)
      • precíz, gyors, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is
      • ügyfélközpontú szemlélet, kereskedelmi érzék
      • jó szervező- és problémamegoldó készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • hosszú távú, stabil munkahely
      • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
      • tanulási, fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest, Hegedűs Gyula utca 94.

    Havi nettó fizetési keret:

    240 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.