Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként

innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Képzési asszisztens

FELADATOK:

  • szakmai és általános képzések, workshopok szervezése, előkészítése, lebonyolítása,
  • oktatásokkal összefüggő adminisztráció elvégzése,
  • havi, éves képzési beszámolók készítése,
  • részvétel a képzési tervek összeállításában,
  • új belépő alapoktatások szervezése, előkészítése és lebonyolítása,
  • negyedéves üzleti beszámoló előadások és vendégelőadások szervezése,
  • számlák regisztrálása SAP-ban,
  • szükséges riportok elkészítése.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma),
  • középfokú, aktív angolnyelv-tudás,
  • 1-2 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál,
  • választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás,
  • bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal),
  • kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása,
  • ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú  önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.