Nagy múlttal rendelkező partnercégünk részére keresünk:

Kábelipari gépkezelő

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rábízott gép kezelése, működésének ellenőrzése és biztosítása
  • Hiba esetén az illetékesek értesítése
  • Dokumentációk elkészítése és rögzítése
  • A termékek minőségi ellenőrzése
  • Gondoskodik a gépek és kezelési területeinek tisztán tartásáról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 8 általános végzettség
  • Fizikai munkakörben szerzett tapasztalat(termelés, gyártás)
  • 12 órás váltott műszak (4+4 munkarend) vállalása
  • Kézügyesség, műszaki érzék
  • Kitartó, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felhasználó szintű számítógép ismeretek
  • Vasipari szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés+béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Cégesbuszjárat Szeged-Szatymaz-Balástya-Kistelek közötti útvonalon

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

6700 Szeged

Amennyiben a fent felsorolt feltételeknek megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre.