AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

    Csak sejted, hogy mit rejtenek az SAP, ERP, CRM és a hasonló három betűs rövidítések?

    Szívesen nyernél betekintést nagyvállalati rendszerek működésébe? Inspirál, ha gyakorlott szakemberektől lesheted el a szakma fortélyait?

    Ha úgy érzed, hogy megéri szakmai jövődet stabil alapokra építeni és nyitott vagy a fejlődésre, akkor van egy ajánlatunk a számodra!

    Csapatunkba keressük új kollégánkat,

Junior Rendszertámogató Munkatárs (Budaörs)

pozícióba.

Egy egyszerű mosolytól, a kitartó munkáig, hogy a vevőinket elégedetté tegyük: a METRO-nál az a törekvésünk, hogy a cégünk a független vállalkozások vezető partnere legyen elismerésre talál.

A következő napi kihívásokkal találkozhatsz nálunk:

  • Fő feladataid az alábbiak lesznek:
    • Oracle és/vagy SAP alapú rendszerek napi üzemeltetésének segítése
    • Rendszer felhasználók támogatása
    • Adattöltések és adatkommunikáció ellenőrzése
    • Felhasználó- és jogosultság kezelés
    • Kapcsolattartás a nemzetközi támogatókkal, fejlesztőkkel
    • Új megoldások, igények kidolgozásának segítése, javaslattétel módosításokra
    • Jóváhagyási tesztek végzése
  • Továbbá számítunk a segítségedre:
    • kapcsolódó alkalmazások és folyamatok tesztelésekor és
    • új alkalmazások/rendszerek bevezetésekor

Várjuk a jelentkezésedet, ha...

  • közép- vagy felsőfokú szakképzettséggel rendelkezel, vagy végzős informatikus vagy
  • szívesen dolgozol csapatban
  • nem ijedsz meg, ha a telefonban, vagy megbeszélésen angolul kell megszólalnod
  • precizitás, felelősségtudat és fejlődési igény jellemez

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már nagyvállalati környezetben
  • van már hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat a hátad mögött
  • SQL adatbáziskezelési-, esetleg SAP, ERP rendszer-támogatási ismeretekkel bírsz

Miért csatlakozz hozzánk? Mert nálunk...

  • egy igazi csapat része lehetsz
  • lehetőséged van szakmai tudásod és tapasztalatod fejlesztésére
  • sok féle informatikai rendszert ismerhetsz meg
  • önálló munkára és előre lépésre is lehetőséged nyílik
  • nemzetközi karrier is várhat rád
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár
  • munkád egy része home office-ban is végezhető
  • mi hosszú távon tervezünk veled

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Keleti utca 3.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Ha érdekeli a lehetőség, kérem jelentkezzen a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

METRO Kereskedelmi Kft
2040, Budaörs, Keleti utca 3.