Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol hosszú távon dolgozhatsz? Olyan pozíciót keresel, ahol fejlesztheted szakmai tudásod és akár hasznosíthatod angol nyelvtudásod? Szakmailag támogató és fiatal, segítőkész csapatban érzed jól magad? Akkor jó helyen jársz! Jelentkezz a TMF Magyarország Kft.

Junior bérszámfejtő

    pozíciójára és építsd karriered az iparág egyik globális meghatározó szolgáltatójánál akár teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben is!

    A TMF Group-ról

    A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.
    Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása nemzetközi ügyfélkör részére a magyar jogszabályok alapján;
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal;

Milyen képességekkel és készségekkel kell rendelkezned?

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 év gyakorlat;
  • Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Csapatjék;

Milyen képességeid számítanak előnynek?

  • NEXON rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás.

Miért szeretünk itt dolgozni?
Mert fókuszban a magas szolgáltatási minőség és
a munkatársaink állnak, ezáltal

  • folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
  • többféle iparág megismerésének lehetőségével;
  • nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
  • fiatal, lendületes és segítőkész csapatban
  • tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,
  • mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
  • világos, és átlátható karrierút áll előttünk,
  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Népfürdő utca 22. 13. emelet

Hogyan tudsz jelentkezzni erre a pozícióra?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints a “Jelentkezem” gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban!