Országos energiaellátással foglalkozó Partnerünk számára keresünk

Jövedelem- és tb elszámolási munkatárs

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • bérszámfejtésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • tb ügyintézési, számfejtési és ellenőrzési feladatok pontos, határidőre történő teljesítése
  • statisztikai jellegű adatszolgáltatások elvégzése,
  • Kormányhivatalok megkeresése alapján történő adatszolgáltatások teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (tb- és bérügyi tanfolyam)
  • Mt. alapos ismerete,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • önálló munkavégzés
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • terhelhetőség, precizitás
  • hatékony kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • biztonságos munkakörülmények
  • versenyképes alapbér
  • széleskörű juttatási csomag
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek
  • kiváló csapatszellem egy közel 70 éves múlttal és tradíciókkal rendelkező vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

4000 Debrecen

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.