Szeretnél egy startup vállalat felemelkedésében részt venni? Ahol jó a közeg, érdekesek a feladatok és akár nemzetközi tapasztalatokat is lehet szerezni? Egy biztos, kiszámítható cégnél, ahol folyamatos fejlődésben lehet részed és még a home office sem az ördögtől való szótári kifejezés, hanem a valóság?

Szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, melynek tulajdonosai mind elismert, több nemzetközi sikeres projektet vezető szakemberek, akik erősen hisznek a közösség erejében és ahol a munkatársak büszkék arra, hogy itt dolgoznak?

Ha igen a válaszod a fentiekre küldj nekünk egy önéletrajzot a PSC CEE Kft. magyarországi képviseletére

Java (spring), Android, Full stack fejlesztő

pozícióba, teljes munkaidőben

FELADATOK:

  • Meglévő rendszerek tovább fejlesztése, üzemeltetése

ELVÁRÁSOK:

  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • igényes, precíz, alapos és gyors munkavégzés
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, dinamikus csapatjátékos személyiség

ELŐNYÖK:

  • MYSQL adatbázis tapasztalatok
  • JIRA rendszer tapasztalat
  • SCRUM rendszerben való munkavégzés tapasztalat
  • Komplex Android rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Állandó szakmai fejlődés, belső képzések
  • Stabil, fejlődő cég, startup légkör
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Otthonról való munkavégzés
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető